O mnie

To ja.

Fotografia – pozwala zapamiętać i przywołać emocje.

Lubię fotografować ludzi, zatrzymać ich gest, uśmiech czy wzruszenie. Fotografia sportowa, eventowa czy też ta z koncertów wymaga bardzo dużej uwagi, jest dynamiczna i spontaniczna. Z kolei współpraca z modelkami jest bardzo pracochłonna, jednak daje wiele satysfakcji. Poza tym oprócz pasji fotograficznej pozwala realizować też zainteresowania w dziedzinie stylizacji i scenografii. Przykładem tego może być realizowany przeze mnie projekt kalendarza na rok 2010 dla klubu samochodowego MB/8 Club Poland. Ponadto niektóre z moich zdjęć były wielokrotnie wykorzystane przez Zamek Królewski w Warszawie.

Fotografia ślubna, to z kolei za każdym razem nowe wyzwanie. Staram się bowiem wyjść na przeciw oczekiwaniom młodej pary, wyczuć ich oczekiwania i emocje.

Oprócz tego lubię fotografować stare samochody, architekturę i codzienny rytm życia. Dlatego też wychodząc czasem na miasto, zabieram ze sobą mojego ulubionego canona, zestaw obiektywów i staram się wczuć w ruch miasta. Zawsze można coś ciekawego „uchwycić”.

Zapraszam do obejrzenia galerii,

Tararuj Elżbieta


* * *

Kontakt: tararuj.pl@gmail.com

* * *

W trakcie sesji fotograficznych z modelkami, współpracuję głównie z Eweliną Małkowską (www.makemeup.pl)